Så kära medlemmar. Vi är ett par killar som gjort lite jobb på Åsätras nya extremebana. Nu behöver vi er hjälp . Söndag den 1 juli 10:00 kommer det 2 stora maskiner med förarare. Vi behöver all hjälp som klubbens medlemmar kan ge. Vi ordnar med allt material och hoppas ni tar med egna skruvdragare. Vi hoppas ni förstår att allt detta jobb är för klubben ska locka fler medlemmar . Plan för allt finns vi saknar massa händer. Efter detta kan vi alla ta semester. Thomas ordnar lunch för alla. Anmäl er på Åsätras Facebook.

Så kära medlemmar. Vi är ett par killar som gjort lite jobb på Åsätras nya extremebana. Nu behöver vi er hjälp . Söndag den 1 juli 10:00 kommer det 2 stora maskiner med förarare. Vi behöver all hjälp som klubbens medlemmar kan ge. Vi ordnar med allt material och hoppas ni tar med egna skruvdragare. Vi hoppas ni förstår att allt detta jobb är för klubben ska locka fler medlemmar . Plan för allt finns vi saknar massa händer. Efter detta kan vi alla ta semester. Thomas ordnar lunch för alla. Anmäl er på Åsätras Facebook.

This entry was posted in Okategoriserade. Bookmark the permalink.